Arabuluculuk

Hukuk Büromuz kurucusu Av. Murat Mert, Arabuluculuk Daire Başkanlığı 4089 sicil no ile kayıtlı arabulucudur. Genel anlamda arabulucu olmasının yanı sıra İş Hukukunda, Ticaret Hukukunda ve Tüketici Hukukunda Uzman Arabulucu olarak görev yapmaktadır.

Hukuk Büromuzda Uzman arabulucu olarak İhtiyari ve Dava Şartı olmak üzere arabuluculuk hizmeti verilmektedir. Ayrıca avukat kadromuz ile müvekkillerimize arabuluculuk süreçlerinde taraf vekilliği hizmeti verilmektedir.

Ticaret Hukuku

Yurtiçi ve yurtdışında çalışan ve yatırım yapan müvekkillerimiz için ticaret hukuku alanında hizmetler sunuyoruz.

Özelleştirme, halka açılma, birleşme ve devralma sözleşmelerini hazırlıyor, mal varlığı ve hisse satış sözleşmelerinin müzakeresi ve mutabakatını sağlıyoruz.

İş Hukuku

Şirketlerin insan kaynakları biriminin, iş hukukunda işçi-işveren ilişkisinden kaynaklanan ihtilaflar kapsamında oluşturulmasını sağlıyoruz.
Birimin sorunsuz olarak işleyişinde yasal çerçeve içinde hukuki danışmanlık hizmeti veriyor, işçi – işveren arasındaki hizmet ilişkisinden kaynaklanan her türlü uyuşmazlıklarda çözüm yoluna gidiyoruz.

Borçlar Hukuku

Haksız fiiller, sözleşmelerden kaynaklı veya haksız fiilden kaynaklı maddi manevi tazminat talepleri, sözleşmelerin iptali, sözleşmeden dönme, sorumluluklar, temerrüde düşme, borcun düşmesi, cari hesap, alacağın temliki, borcun nakli, malvarlığının veya işletmenin devri, işletmelerin birleşmesi ve şekil değiştirmesi gibi konularda müvekkillerimize hukuki danışmanlık sağlıyoruz.

Vergi Hukuku

Gerçek ve tüzel kişilerin vergiye ilişkin küçük büyük ihtilaflarının çözümü için sonuç aldıran hizmetler sunuyoruz.
Gelir idareleri, vergi daireleri ve gümrük idaresi tarafından yapılan resen tahakkuk ve kesilen usulsüzlük cezalarına ilişkin müvekkillerimize yol gösteriyor, onları temsil ediyoruz.
Ortaya çıkan cezaların uzlaşmayla çözülmesini sağlıyoruz.

Bize Ulaşın

19 Mayıs Mah. Sümer Sok. Zitaş İş Merkezi D2 Blok K:5 D:13 Kozyatağı – Kadıköy / İSTANBUL

0216 410 3707

0 532 552 6422

mert@merthukuk.com

Sosyal Medya'da Mert Hukuk